Yapısal çelik, dünyadaki en esnek ve çok yönlü yapı malzemelerinden biridir. Mühendisler, imkansız olduğu düşünülen yetenekleri başarmak için yapısal çeliği kullandılar, yüzlerce yıldır muazzam gökdelenler ve geniş köprüler inşa ettiler.

Çelik bina tarafından sağlanan daha kısa inşaat zaman çizelgesi, işgücü maliyetini, gürültü azaltma çabalarını ve ekipman kiralama maliyetini azaltır.

 

Temel tasarımı ve kurulumunda tasarruf sağlayabilirsiniz çünkü çelik bir bina, beton, tuğla ve harç veya tahtadan yapılmış yapılardan daha az yer kaplayan daha az temel altyapısı gerektirir.

Daha hızlı çerçeve süreleri, işlemlerin hızlı bir şekilde yüklenmesini ve iç donanımın gerçekleştirilmesini sağlar.

Kısaltılmış bir inşaat zaman çizgisi, şantiye kazalarının ve yaralanmalarının şansını azaltır.

 

 

 

 

 

 

TARIMSAL: Ahırlar, mahsul depolama, mandıralar, çiftlik ekipmanı depolama, saman barakaları, çiftlik hayvanları barınakları, kümes hayvanları evleri, satış ahırları.

HAVACILIK: Uçak hangarları, ofisler, gölgelikler, terminaller.

OTOMOTİV: Oto tamir atölyeleri, otomobil parçaları mağazaları, lastik mağazaları, kaynakçılar.

TİCARİ: Büyük kutu mağazaları, araba yıkama, marketler, dans merkezleri, kreşler, mağazalar, etkinlik mekanları, fitness merkezleri, mobilya ve cihaz mağazaları, benzin istasyonları, sağlık tesisleri ve klinikler, ev geliştirme mağazaları, kereste, dövüş sanatları eğitim merkezleri , moteller, ofisler, outlet merkezleri, strip merkezleri, süpermarketler, tiyatrolar, veteriner klinikleri vb.

ENDÜSTRİYEL: Et paketleme tesisleri, değirmenler, petrol ve gaz binaları, işleme tesisleri, geri dönüşüm merkezleri.

İMALAT: Alet üretimi, konfeksiyon üretimi, oto ve kamyon montaj tesisleri, bilgisayar ve elektronik montaj, gıda ve içecek işleme, mobilya ve ev üretimi, kağıt fabrikaları, matbaalar, nakliye montajı, ağaç işleme tesisleri, vb.

BELEDİYE: Şehir salonları, sivil merkezler, itfaiye istasyonları, kütüphaneler, yerel yönetim ofisleri, park pavyonları, polis karakolları, postaneler, üst düzey merkezler.

REKREASYON: Atletizm ve spor merkezleri, ülke kulüpleri, spor salonları, kapalı sürüş alanları, kapalı yüzme havuzları, kapalı kaya tırmanma tesisleri, eğlence merkezleri, buz pateni pistleri ve kapalı kaykay tesisleri.

KONUT: Barnominyumlar, garajlar, hobi kulübeleri, ev spor salonları, ev ofisleri, göl kabinleri, çok amaçlı yapılar, RV / tekne depolama, depolama binaları, atölyeler.

RESTAURANTLAR: Burger ve sandviç dükkanları, kafeteryalar, fast food, kaliteli yemekler, pizzacılar, barlar, spor barları.

KENDİNDİ DEPOLAMA: Mini depolar, RV ve tekne depolama.

ARAÇ: Otomatik, tekne, motosiklet ve RV bayileri ve galerileri, ayrıca bayi araç tamir atölyeleri.

DEPOLAR: İthalat / ihracat depoları, online dolum merkezleri, mega depolar, ürün depoları.